October 5, 2022

Bir zamanların Kara Melek’i Sanem Çelik’in yeni imajı (Ünlülerin değişimi)Bir zamanların Kara Melek'i Sanem Çelik'in yeni imajı (Ünlülerin değişimi)

90’lı yıllara damgasını vuran Kara Melek dizisiyle ünlenen Sanem Çelik, uzun süre sonra yeni imajıyla ortaya çıktı. Gözlerden uzak yaşayan ünlü oyuncu, yeni görüntüsüyle Ege sahillerinde objektif karşısına geçti. İmajını değiştiren tek ünlü Çelik değil. Kimi zamanı durdurmak kimi görsel tatmin uğruna estetik operasyon yaptırıyor, kimi saçında küçük bir değişimle bambaşka bir görünüme bürünüyor. Gayelerinin daha güzel ve alımlı olmak olduğu aşikar. Bazıları ise estetik yaptırmıyor ve yılların akışına bırakıyor kendini. İşte ünlü isimlerin değişimleri…

90’lı yılların fenomen dizisi Kara Melek ile ünlenen Sanem Çelik, yıllar sonra yeni imajıyla ortaya çıktı.
Gözlerden uzak yaşayan Çelik, gerçek rengini görmek istediği için boyatmadığı saçlarını kendisinin kestiğini söyledi.
“Bence oldu, Soner çok karizmasın”
“Bazen değişiklik gerekir”
Selçuk Yöntem, yakın arkadaşı Metin Akpınar ile 41 yıl önce verdiği pozun aynısını verip sosyal medyadan yayınladı.
Yöntem fotoğrafa, ‘Alttaki fotoğraf 1978’de çekildi. Kulüp 12’de. Metin ağabey Ankara turnesinden sonra davet etmişti beni gelirsen ara demişti. Ben de turneye İstanbul’a gelince aradım ve yıllar geçmiş. Çok severim Metin ağabeyi tiyatro tarihimizdeki yeri çok önemli’ notunu düştü.
Aliye dizisiyle adını duyuran daha sonra Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir ve Paramparça dizileriyle yıldızı parlayan Mine Tugay’ın estetiksiz fotoğrafı ortaya çıktı.
“2009-2019”
Uzun saçlarıyla hafızalara kazınan oyuncu daha önce bir şampuan markasının reklam yüzü olmuştu.
Oyuncu Hakan Yılmaz ‘Ayrılsak Da Beraberiz’ dizisinde başrolü paylaştığı Janset Paçal ile yıllar sonra buluştu.1999-2004 yılları arasında yayınlanan ve bir döneme damga vuran dizisinin oyuncularından Yılmaz birlikte çekildikleri kareyi, “Yıllar yıllar sonra.. Canım arkadaşım” notuyla yayınladı.
Burcu Biricik’in başrolünü Erdal Beşikçioğlu’yla paylaştığı Çiçero filmi için imajı…
Vatanım Sensin’de Leon karakterine hayat veren Boran Kuzum, dizinin final yapmasının ardından imaj değişikliğine gitti.
Oyuncu, “Hemen bıyıkları kestim. O kadar alışmışım ki, ilk başlarda garipsedim” dedi.
‘Yaşamayanlar’ adlı dizide ‘Vampir Mia’ rolünü alan imajını değiştirdi.
Bir dönem en çok izlenen diziler arasında yer alan ‘Mahallenin Muhtarları’nda “Şirin” rolüyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Esra Akkaya yeni imajını sosyal medyadan yayınladı. Akkaya paylaşımına, “Eveeet! Nasıl olmuş. Değişim dönüşüm” notunu düştü.
Mahallenin Muhtarları dizisinde “Şirin” rolü ile ün kazanan ve daha sonra ‘Karanlıkta Biri Var’, ‘Günaydın İstanbul Kardeş’ filmleriyle ‘Yarı Şaka Yarı Ciddi’, ‘Bir Dilim Aşk’ ve ‘Sonradan Görme’ gibi birçok dizide rol alan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Akkaya, Etiyopya’dan evlatlık aldığı çocuğu Can Alex ile birlikte Bodrum’un Bitez Mahallesine yerleşmişti. 
ESRA AKKAYA’NIN YENİ HAYATI (TIKLA OKU)
2003 yılında ekranlara gelen Sihirli Annem dizinin çocuk oyuncuları büyüdü. 
(Fotoğraf soldan sağa: Michele Cedolin, Gizem Güven, Damla Ersubaşı, Buğra Özmüldür, Zeynep Özkaya)
Murat Boz’un gençlik yıllarına ait fotoğrafı sosyal medyada gündeme geldi.Boz’un Megastar Tarkan ile birlikte yan yana otururken çekilmiş fotoğrafını görenler tanımakta güçlük çekti.
Yıllar öncesine ait olan fotoğrafın çekildiği  dönemlerde Boz, Tarkan’ın vokalistliğini yapıyordu.
Cem Yılmaz saçlarını kazıttı. Yılmaz yeni imajı için, “Her filmden sonra illa bir saçlarımı keserim. Bilen bilir” dedi.
Sanatçı “Canım İzmir’ime yeni saçımla geldim” notuyla yeni imajını takipçilerine gösterdi.
Yeni imajını sosyal medya hesabından paylaşan Başak Dizer’in saç rengini açtırdığı ve perçem kestirdiği görüldü.
Dizer, sırrını Instyle Dergisi’ne şöyle anlatmıştı: 10 yıldır pilates yapıyorum. Sigara hiç içmedim, içkiyle aram yok. Yeşil çay tercihim. Gece, kulübe gittiğimde elimdeki bardakta alkol yerine su vardır.Apsny News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: