December 10, 2022

The Walking Dead’in yeni uyarlamasından ilk görseller


* Görseller: AMC.

Yazar Robert Kirkman ve çizer Tony Moore tarafından yaratılan siyah-beyaz çizgi roman serisi “The Walking Dead”in yeni uyarlaması “The Walking Dead: Dead City”nin başrollerinde düşman iki karakter yer alıyor.

Modern dünyanın sonunu getiren zombi istilasından sonraki yeni dünyayı anlatan “The Walking Dead” (Yürüyen Ölüler) 11’inci sezonuyla birlikte final yaptı.

Hayranlarının bu duruma üzülmesi ise kısa sürdü.

Dizinin yapım şirketi AMC (American Movie Classics), TWD’deki önemli karakterlerin hikâyesinin anlatıldığı yeni yan dizi “The Walking Dead: Dead City”nin müjdesini yayımladığı görsellerle verdi.

Nisan 2023’te izleyici ile buluşması planlanan dizinin kadrosunda Negan ve Maggie rolleriyle tanınan Jeffrey Dean Morgan ve Lauren Cohen yer alacak.
The Walking Dead hakkında

Dizinin başrolünde, geçirdiği bir kaza sonrası girdiği komadan beklenmedik biçimde uyanan ve tüm dünyaya zombileri andıran etobur “aylaklar”ın egemen olduğunu keşfeden şerif yardımcısı Rick Grimes rolüyle Andrew Lincoln yer alıyor.

Grimes, bulunduğu hastaneden ayrılarak ailesini bulmak için yola koyulur ve yol boyunca bu yeni dünya düzeninde sağ kalmayı başarabilmiş, kendisi gibi yaşam savaşı veren diğer birçok kişiyle karşılaşır ve yola onlarla devam ederek kendi grubunu oluşturur.

Dizinin prömiyeri 31 Ekim 2010 tarihinde Amerikalı televizyon kanalı AMC’de gerçekleşti.

Üçüncü sezonun prömiyeri 10.9 milyon kişi tarafından seyredilerek tarihteki en çok izlenen drama dizisi olmayı başardı.

(TY)Apsny News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: