December 10, 2022

Star’ın yeni dizisi ‘Gecenin Ucunda’ geceye damga vurdu


Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu‘nun başrolde olduğu Star TV’nin yeni dizisi ‘Gecenin Ucunda’ reyting yükselişini sürdürüyor.

Ekranlara iddialı bir giriş yapan dizi dün akşam yayınlanan bölümüyle geceye damga vurdu. Dizi yeni bölümünde tüm kategorilerde en çok izlenen ikinci yapım oldu.

KONUSU

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

OYUNCU KADROSU

‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal ve Oya Ünal gibi isimler de yer alıyor.


Star'ın yeni dizisi 'Gecenin Ucunda' geceye damga vurdu - 1

NELER YAŞANDI?

Macide, Kazım tarafından kovulmanın şokunu atlatamadan Ankara’dan gelen haberle bir darbe daha yedi. Annesi, kumar baskınında gözaltına alındı.

Kazım’ın Macide konusundaki kararı Işık Ailesi’ne bomba gibi düştü. Herkes Ahmet’in ne yapacağını merak ederken Ahmet gizli planını uygulamaya başladı.

Macide, şifalı elleriyle Nini’yi büyük beladan kurtarınca, bir hafta önce kovulduğu Işık yalısının kapısından içeri bu kez bir kahraman olarak girdi.

GECENİN UCUNDA’DAN 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANIApsny News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: