December 2, 2022

Justin Bieber’in paylaştığı Şırnaklı ‘Michael Jackson Nezir’ yurt dışında popülerleştiJustin Bieber'in paylaştığı Şırnaklı ‘Michael Jackson Nezir' yurt dışında popülerleşti

Justin Bieber’in paylaştığı Şırnaklı ‘Michael Jackson Nezir’ yurt dışından düğünlere davet alıyor.

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, Şemdinlili Sofi Ömer’in videosundan sonra bu sefer de Şırnaklı ‘Michael Jackson Nezir’ lakabıyla tanınan 42 yaşındaki Nezir Ayas’ı Instagram hesabından paylaştı.
Silopi’de ikamet eden Nezir Ayas, kendine özgü halayı ile düğünlerin gözdesi haline geldi. İlçede yapılan düğünlere davet üzerine katılan Ayas’ın halay videoları sosyal medyada milyonlarca kez izleniyor.
Justin Bieber’in bir videosunu Instagram hikayesinde paylaşmasıyla Ayas ününe ün kattı.
Ayas, Justin Bieber’in videosunu paylaşmasından mutlu olduğunu ifade ederek, ünlü şarkıcı Bieber’e teşekkür etti.
Justin Bieber’in kendisini paylaşmasının ardından yurt dışından düğünlere davet aldığını ifade eden Ayas, “Yurt içi ve yurt dışından düğünlere halaybaşı olarak davetiye aldım. Halay benim hobimdir. Stresimi halay çekerek atıyorum” dedi.
Düğün sahiplerinden Abdulhakim Öter ise, “Düğün olduğunda Silopi’de akla Nezir Ayas gelir. Çok güzel halay çekiyor, onun olduğu düğünler kalabalıklaşır. Düğünlerimiz olduğunda Nezir ağabeyi çağırıyoruz” şeklinde konuştu.Apsny News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: