December 10, 2022

Günlük burç yorumları (19 Ekim 2022)Günlük burç yorumları (19 Ekim 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 19 Ekim 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Aslan burcundaki hareketine devam ediyor. Gösterme ve ortaya çıkarma arzusu karanlıkta kalan korkularınızı aydınlatabilir.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Aşk ve para konusunda şanslı hissedebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekmekten ve ilgi odağı olmaktan keyif alabilirsiniz.
BOĞA
Evin hakimiyetini kontrol altına almak isteyebilir, yeni bir düzen veya otorite belirleyebilirsiniz.
İKİZLER
Kendinizi benimsetmek ya da kabul ettirmek istediğiniz fikirleriniz için değerlendirebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Güç gösterilerinde bulunmaya istekli olabilirsiniz.
YENGEÇ
Cömert harcamalar ile egonun tatmin edilmesi birikim işlemlerini sekteye uğratabilir. Aceleci tavırlarla hemen sonuç almaya istekli olabilirsiniz.
ASLAN
Yüksek başarı ve beğeniye ulaşmaya istekli olabilirsiniz. Az çaba ile çok iş başarmak gibi girişimleriniz olabilir.
BAŞAK
Gururunuzun okşanmasına ve değerinizin bilinmesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Diğer insanlarla ilgilenip bakım vereceğiniz faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
TERAZİ
Sosyal ortamlarda başlayan ilişkileriniz olabilir. Gösterişli mekanlarda bulunmak ve arkadaşlarınızla bir arada olmaktan keyif alabilirsiniz.
AKREP
Zirveye dair fikirlerinizde gerçekçi olmakta fayda var. Kariyer hayatına baba ve patron gibi figürlerden destek gelebilir.
YAY
Eğitimini almak istediğiniz alanlar artabilir. İlişkide kusursuzluk arayışı ani iniş çıkışlara sebebiyet verebilir.
OĞLAK
Sevdikleriniz için bonkör harcamalarda bulunabilirsiniz, oldukça coşkulu ve tutkulu hissetmeniz mümkün.
KOVA
Bireysel çalışmak yerine takım işlerinde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Liderliğini üstlenmeniz gereken konular olabilir.
BALIK
Yaptığınız her işte beğenilmek ve takdir edilmek isteyebilirsiniz. Fedakarlık yaparken sınırlarınızı aşmamanızda fayda var.Apsny News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: