December 10, 2022

Günlük burç yorumları (24 Kasım 2022)Günlük burç yorumları (24 Kasım 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 24 Kasım 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İdealizm, hak/hukuk ve adalet teması kendini iyice hissettirirken harekete geçmek için motivasyon bulabilirsiniz.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Eğitim amaçlı seyahatlerde bulunabilir, yeni projelerin kapısını aralayabilirsiniz. Taşınma, şehir değiştirme söz konusu olabilir.
BOĞA
Finansal alanda farklı bir girişimi benimseyebilirsiniz. Kazançlarınızı şekillendirmeniz için fırsatlarla karşılaşmanz mümkün.
İKİZLER
İkili ilişkilerinizde yüzeysellikten kurtulup daha derinleşme imkanı yakalabilirsiniz. İliişkilerinizi imza aracılığıyla ilerletmeniz olası.
YENGEÇ
İş hayatında yer ve pozisyon değişikliği, görev tanımınızın ve yetkinizin artması mümkün. Günlük hayatınızda düzenlemelere gidebilirsiniz.
ASLAN
Aşk ve romantizk doruk noktasına varıyor, hayattan aldığınız keyfi arttıracak gelişmeler mevcut. Çocuklarla ilgili sevindirici haberler gelebilir.
BAŞAK
Aile ve ev yaşamı üzerinde ilişkilerinizi etkileyen olumlu haberler alabilirsiniz. Çeşitli anlaşmalar ile daha derin iletişim kurmanız mümkün.
TERAZİ
Eğitim hayatında ilerlemek, yeni bir el becerisi ve hobi geliştirmek gibi gündemleriniz olabilir. Yaşadığınız yerde ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz.
AKREP
Bir girişimin zirvesine yaklaşarak farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz, iş ve kazançlar konusunda uğraşılarınız yoğunlaşabilir.
YAY
Yeni bir karar almakta cesur davranabilirsiniz, etki alan değil veren taraf olarak çevreniz üzerinde karizmatik bir iz bırakabilirsiniz.
OĞLAK
Sevginizi, duygu ve düşüncelerinizi rahatça paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin sesini dinlemenizde fayda var.
KOVA
Sosyal konularda daha derin yaklaşımlarda bulunabilir, bütünün parçası olarak hareket edeceğiniz yeni topluluklarda bulunabilirsiniz.
BALIK
Kariyer hayatına aile desteği, otorite figürlerinin yardımı gibi aracılarla hedeflerinize ilerleyebilirsiniz. Toplum önü imajı değişebilir.Apsny News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: