Güncel

ABD Hava Kuvvetleri obez askerlere izin verecek – medya – Apsny News


Askeri şubenin, askere alma kotalarını karşılama mücadelelerinin ortasında yeni askere alınanlar için vücut yağ sınırlarını artırdığı bildirildi.

ABD Hava Kuvvetlerinin, daha şişman Amerikalıların askeri şubeye katılmasına izin vererek, potansiyel olarak milyonlarca obez genci askere almaya uygun hale getirerek askere alma mücadelelerini kolaylaştırmayı seçtiği bildirildi.

Yeni yönergelere göre, erkek askerlerin vücut yağlarının %26’sına kadar taşınmasına izin verilirken, kadınların vücut yağlarının %36’lık bir sınırı olacak. askeri.com ABD Hava Kuvvetleri İşe Alım Servisi sözcüsü Leslie Brown’a atıfta bulunarak Salı günü bildirildi. Önceki sınırlar erkekler için %20 ve kadınlar için %28 idi.

“Yeterince vurgulayamıyorum, standartlarımızı düşürmüyoruz” Brown dedi. Aksine, Hava Kuvvetleri “hizalama” kurallarını geçen yıl yayınlanan bir Pentagon direktifiyle değiştirmiştir. O politika dokümanı tüm hizmet üyelerinin, tüm görevlerini başarıyla yerine getirmek için bir düzeyde zindelik ve vücut kompozisyonunu korumasını gerektiriyordu.

bu Amerikan Tatbikat Konseyi vücut yağ yüzdesi 25 ve üzeri olan erkekleri obez olarak sınıflandırır. Obez kategorisi kadınlar için %32’den başlıyor. Obez askerlere izin vermek, Hava Kuvvetlerini büyük bir potansiyel asker havuzuna açacaktır. 20 ila 39 yaş arası Amerikalıların tahminen %39,8’i obez. ABD Hastalık Kontrol Merkezleri.

ABD Ordusu ve Donanması, vücut yağ sınırlarını aşan potansiyel adaylara askere gidecek kadar iyi bir şekle girme şansı vermek için – Ordunun durumunda acemi kampı olarak adlandırılan – fiziksel uygunluk hazırlık kursları sunarak askere alma sıkıntılarının giderilmesine yardımcı olmaya çalıştı.

Hava Kuvvetleri, gözden geçirilmiş vücut yağ limitleri kapsamında her ay 50 ila 100 yeni askere alınabileceğini tahmin ediyor. Yeni işe alınanların daha sonra Hava Kuvvetlerinde kalabilmeleri için bel-boy oranı gerekliliği de dahil olmak üzere standart kondisyon testlerini geçmeleri gerekecek.

2017 Pentagon verilerine göre, 1997’den sonra doğan Z Kuşağı’ndaki 34 milyon Amerikalı’nın yaklaşık %71’i, en yaygın olarak obezite nedeniyle askerlik hizmeti için uygun değil. Diğer yaygın diskalifiye edici faktörler arasında tıbbi durumlar, sabıka kayıtları, uyuşturucu kullanımı ve lise diploması alamama yer alır.

Hava Kuvvetleri, daha fazla asker çekmek için çeşitli adımlar attıktan sonra bile, bu yılki askere alma hedefini yaklaşık %10 oranında kaçıracağını tahmin ediyor. Örneğin, boyun ve el dövmeleri olan askerlere izin verme kurallarını kolaylaştırdı ve THC testi pozitif çıkanlara yeniden test etme şansı veren bir program başlattı. İşe alım bonusları, öğrenci kredisi geri ödemesinde 65.000 $’a kadar içerir.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu