Güncel

ABD Ordusu, yıldızın tutuklanmasının ardından işe alım ilanlarını geri çekiyor — Apsny News


Pentagon’un yeni reklamlarını seslendiren Marvel oyuncusu Jonathan Majors, aile içi şiddet suçlamasıyla New York’ta tutuklandı.

ABD Ordusu, Hollywood yıldızı Jonathan Majors’ın bir kadına saldırdığı iddiasıyla New York’ta tutuklanmasının ardından seslendirdiği iki tanıtım videosunu iptal etti. Pentagon, geçen yıl işe alım hedeflerini kaçırdıktan sonra, reklamları işe alımları artırmak için kullanmayı umuyordu.

Majors, 30 yaşındaki bir kadının başından ve boynundan hafif yaralar almasına neden olan bir tartışmanın ardından Cumartesi günü tutuklandı. Çeşitlilik bildirildi. Yakın zamanda ‘Creed III’ ve Marvel’in ‘Ant-Man and The Wasp: Quantumania’ filmlerinde rol alan aktör, saldırı, boğma ve taciz suçlamalarıyla karşı karşıya.

Associated Press’e yaptığı açıklamada, Ordunun Kurumsal Pazarlama Ofisi, bunun olduğunu söyledi. “İddialardan derin endişe duyuyoruz” Majors’a karşı, 33 yaşındaki aktörün “Suçluluğu kanıtlanana kadar masum, ihtiyat gereği bu iddialarla ilgili soruşturma tamamlanana kadar reklamlarımızı geri çekiyoruz.”

Binbaşılar, bu ay ordu tarafından yayınlanan ‘Engelleri Aşmak’ ve ‘Yarını Zorlamak’ başlıklı iki reklamda yer aldı. İlki, ordunun tarihinden çok önemli savaş sahnelerini tasvir ediyor ve askerlerin “hayatlarını dönüştürme” yeteneğiyle övünüyor. İkincisi, bu kez ordunun öncülüğünü yaptığı teknolojilere odaklanan tarihi sahneleri de içeriyor. İkisi de ordununkiyle biter “Olabileceğin her şeyi ol” slogan.

Reklamlar, ordunun 2023’te 65.000 yeni askere alma hedefine ulaşmak için lise ve üniversite çağındaki gençlere baktığı bu ayki March Madness üniversite basketbol turnuvası sırasında yayınlandı.

Ancak bu sayıya ulaşmak zor olabilir. Ordu, 2022’de kırk yılın en kötü askere alma yılını yaşadı ve 60.000 işe alma hedefinin %25 altında kaldı. Muhafazakarlar tarafından bir koronavirüs aşısı zorunluluğu dayatmak ve çalışanlarını çeşitlilik eğitimiPentagon, askere alma ikramiyelerini artırarak, uygunluk standartlarını düşürerek ve daha önce yasak olan kişileri kabul ederek açığı yanıtladı. tıbbi durumlar.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu