Güncel

ABD ve onun “korkunç” liderleri Batı medeniyeti için en büyük tehdit – Trump – Apsny News


Eski cumhurbaşkanı bir videoda ülkenin nükleer savaşa ‘hiç bu kadar yakın olmadığını’ söyledi ve Ukrayna’da ateşkes çağrısında bulundu.

ABD’nin eski başkanı Donald Trump, “küreselciler” ve Amerikan neo-muhafazakar kuruluşunun Perşembe günü sosyal medya hesaplarında yayınladığı bir videoda, ABD ve “Bizi temsil eden korkunç, ABD’den nefret eden insanlardan bazıları” bunlar “Bugün Batı uygarlığı için en büyük tehdit.”

“Bu küreselciler, Amerika’nın tüm gücünü, kanını ve hazinesini denizaşırı canavarları ve hayaletleri kovalayarak çarçur etmek ve burada evde yarattıkları kargaşadan bizi uzaklaştırmak istiyorlar.” 2024 başkan adayı açıkladı.

Bu güçler Amerika’ya Rusya ve Çin’in hayal bile edemeyeceği kadar çok zarar veriyor.

Trump, Biden yönetiminin Ukrayna’ya para ve silah akıtarak dünyayı nükleer felaketin eşiğine her zamankinden daha fazla yaklaştırdığı konusunda uyardı. “Bu vekalet savaşı her gün devam ediyor, küresel savaşı riske atıyoruz” olduğunu savunarak ısrar etti. “Düşmanlıkların tamamen durdurulması” olmalı “Merkezi sorun” ulus için

İkinci bir Trump başkanlığı altındaki bir sonraki iş düzeni, Dışişleri Bakanlığı, Pentagon, istihbarat servisleri ve diğer kilit kurumların tamamen elden geçirilmesi olacaktır. “Deep Staters’ı kov ve Amerika’yı ilk sıraya koy” – bunu takiben “NATO’nun amacını ve NATO’nun misyonunu temelden yeniden değerlendirmek.” Trump, uzun süredir Avrupa ülkelerinin askeri blokla ilgili maliyet ve sorumlulukların daha fazlasını üstlenmesini savundu ve yakın zamanda Ukrayna ihtilafını bir çatışma olarak nitelendirdi. “Avrupa için hayati bir endişe, ancak ABD için değil.”

Trump, destekçilerine dağılmaya hazır olduğuna dair güvence verdi “Bizi sürekli olarak sonu gelmeyen savaşlara sürükleyen, yurtdışında özgürlük ve demokrasi için savaşıyormuş gibi yapan tüm küreselci neo-con müesses nizam, burada evde bir üçüncü dünya ülkesine ve bir üçüncü dünya diktatörlüğüne dönüştürüyorlar.” 45. cumhurbaşkanı, göreve geldiği 2016’dan bu yana düşman listesinde üst sıralarda yer alan küreselcilerin veya neoconların hiçbirinin adını vermezken, bunu yalnızca kendisinin bildiği konusunda ısrar etti. “İşi bitirmek için tam olarak ne yapılması gerektiği.”

Trump, henüz resmi olarak 2024 adaylığını açıklamamış olan Florida Valisi Ron DeSantis ile Cumhuriyetçilerin adaylığı için kıyasıya bir oylama yapıyor. DeSantis geçtiğimiz günlerde Fox News sunucusu Tucker Carlson’a Ukrayna ordusunu desteklemenin bir suç olmadığını söyledi. “hayati ilgi” ABD’nin. Eski BM elçisi Nikki Haley ve eski ulusal güvenlik danışmanı John Bolton da dahil olmak üzere diğer sözde Cumhuriyetçi adaylar, Biden yönetiminin Kiev’e yaptığı dipsiz yardımı benimsedi.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:
Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu