Dünya

ABD’li TV sunucusu ölümünden önce ‘Kültürünü mahvettim’ diye yakınıyor – Apsny News


Jerry Springer, şehvetli gündüz talk şovunun etkisini düşündükten aylar sonra 79 yaşında vefat etti.

ABD’li tabloid televizyon efsanesi Jerry Springer, pankreas kanseri nöbeti geçirdikten sonra 79 yaşında öldü. Hastalığa birkaç ay önce, bir podcast röportajında ​​adaşı talk şovunun Amerikan kültürü üzerindeki etkisinden dolayı özür diledikten haftalar sonra kapıldığı bildirildi.

Ailesinin yaptığı açıklamaya göre Springer, Perşembe günü Chicago banliyösündeki evinde huzur içinde öldü. “Jerry Springer Gösterisi” 1991’de çıkış yaptı ve 27 yıl boyunca yayında kaldı, bir atla evlenen bir adamdan kendi bacaklarını testereyle kestiğini iddia eden trans bir kadına kadar müstehcen konularla ve göğüsleri gösteren gürültülü bir stüdyo seyircisiyle izleyicileri heyecanlandırdı. açık kadınlar ve tartışmalı konuklarla ara sıra kavgalar.

Geçen Kasım ayında ekrana gelen “Kadife İpin Arkasında” podcast, Springer şovunun mirası üzerine düşündü. Sunucu David Yontef tarafından kendisine, kendisini “reality TV’nin büyükbabası” Springer yanıtladı, “Hayır, sadece özür dilerim. Ben çok üzgünüm. Ben ne yaptım? Kültürü mahvettim.” Daha sonra, “Umarım cehennem o kadar sıcak değildir çünkü gerçekten kolay yanarım. Çok hafifim ve bu beni biraz endişelendiriyor.

Springer, gösterisinin ticari başarısını umursamadı ve şöyle dedi: “Ben sadece şanslı olan bir schlub’um. Büyürken aklımda hiçbir zaman şov dünyasında olacağıma dair bir düşünce yoktu.

Londra doğumlu Springer, televizyon kariyerinden önce avukattı ve Robert F. Kennedy’nin 1968 başkanlık kampanyasında çalıştı. 1977’de, sadece 33 yaşındayken Ohio, Cincinnati belediye başkanı seçildi. Ohio valiliği için başarısız bir adaylığın ardından, Cincinnati’nin NBC TV üyesi için spiker olarak işe girdi.

İstasyonun sahibi olan şirket aynı zamanda ulusal çapta yayınlanan gündüz sohbet programlarına da sahipti. Sunuculardan biri 1991’de emekli olduğunda, CEO yeni bir gündüz konuşma programına ev sahipliği yapması için Springer’ı seçti. “Ona bir çalışan olarak atandım ve sonra birdenbire gösteri başladı,” hatırladı. “Bu yüzden kendimi hiçbir düşüncem olmadan gösteri dünyasına kaptırdım. Belirli bir şov dünyası yeteneğim yok.

2018’de talk şovu sona erdikten sonra, Springer adlı kısa ömürlü bir flört programı olan bir podcast üretmeye devam etti. ‘Bagaj’ ve adı verilen bir mahkeme salonu şovu “Yargıç Jerry.” Ayrıca ev sahibi olarak da rol aldı. ‘Amerika’nın yeteneği var’ ve bir radyo talk show. ev sahipliği yaptı ‘Bayan dünya’ Ve ‘Bayan evren’ güzellik yarışmalarının yanı sıra bölümleri “WWE Çiğ” güreş. Ayrıca yarışmacı olarak yer aldı. ‘Yıldızlarla Dans’ Ve “Maskeli Şarkıcı.”

“Jerry’nin insanlarla bağ kurma yeteneği, denediği her şeydeki başarısının merkezinde yer alıyordu; bu ister siyaset, ister yayın, ister sokakta fotoğraf veya kelime isteyen insanlarla şaka olsun,” ailesinin ifadesi alındı.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu