Politika

Ali Sunal ‘Yola devam’ dedi: Bir yere gittiğimiz yok


Show TV’de yayımlanan ‘Güldür Güldür’ programında, iktidarın deprem yönetimini açık ve sert sözlerle eleştiren Ali Sunal, ‘Kovuldu’ iddialarını “Bir yere gittiğim yok, git diyen de yok” diyerek yalanladı.

Ali Sunal
Fotoğraf: Show TV

Komedi skeç programı Güldür Güldür’ün sunucusu Ali Sunal, üç hafta önce yayımlanan programda, iktidarın depremler öncesindeki ihmalleri ile sonrasındaki organizasyon ve koordinasyon yetersizliğini sert sözlerle eleştirmişti.

“Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir? Artık bu normale dönmeyeceğiz” diyen Sunal’ın konuşması büyük beğeni toplamıştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de Sunal’ın konuşmasına destek vermişti.

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek’se Sunal’ı ve ‘Güldür Güldür’ programını hedef alarak, “Programın oyuncu kadrosunun büyük bölümü de zaten sol düşünceye mensup” demişti.

Sunal’ın, yaptığı konuşmanın ardından Show TV’yle arasında sorun yaşandığı ve kovulduğu iddia edilmişti.

Ali Sunal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı. Bir yere gitmediğini söyleyen Sunal, yola devam ettiklerini belirtti:

“Efendim iyi pazarlar. Dün ‘Güldür Güldür’ kanalımız Show TV’de yayındayken benim ayrıldığım gibi asılsız bir bilgi yayılmış. Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok. Kanalımızda, bir parçası olmaktan gurur duyduğum programımızla devam ediyoruz. Hepinize sevgiler saygılar.”

Akşener, Ali Sunal’ın konuşmasını alıntıladı: Bu normale hep birlikte döneceğiz

Ali Sunal, açtı ağzını yumdu gözünü: Bundan sonra normal olan hesap sormak
Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu