Güncel

Deneyen her 100 kişiden sadece 2’si çözüyor! Resimde gizlenen papağanı 9 saniyede bulan dahi sayılıyor


Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir papağan gizli. Gizli papağanı bulmak için ise 9 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ’su olanlar resimdeki gizli papağanı 9 saniyede buluyor.

Deneyen her 100 kişiden sadece 2'si çözüyor! Resimde gizlenen papağanı 9 saniyede bulan dahi sayılıyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ’lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli papağanı 9 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ’su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

9 saniyede gizli papağanı bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda…

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan bu görsellerde doğru yanıta ulaşmayı henüz başaramadıysanız o halde testin çözümü şu şekilde:

Deneyen her 100 kişiden sadece 2'si çözüyor! Resimde gizlenen papağanı 9 saniyede bulan dahi sayılıyor - Resim : 5


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu