Güncel

Hunter Biden ‘cehennemden gelen dizüstü bilgisayar’ tamirhanesine dava açtı — Apsny News


ABD başkanının oğlu, mağaza sahibini bilgisayarında bulunan bilgileri dağıtarak özel yaşamını ihlal etmekle suçladı.

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden, Cuma günü Delaware dizüstü bilgisayar tamirhanesinin sahibine karşı, mahremiyetin ihlal edildiğini iddia ederek ‘dizüstü bilgisayarını cehennemden’ terk ettiği iddiasıyla karşı dava açtı – ancak yine de dizüstü bilgisayarın aslında kendisine ait olduğunu kabul etmiyor. .

Karşı dava, Mac Shop sahibi John Paul Mac Isaac’ın Biden’ın özel verilerini kişisel ve ticari kazanç için izni olmadan kopyalayıp paylaştığını iddia ediyor ve bilgisayar tamircisini altı kez gizliliği ihlal etmekle suçladı. Biden’ın avukatları, jürili bir yargılama, telafi edici ve cezai tazminat ve Biden’ın hâlâ Mac Isaac veya paylaştığı herhangi birinin elinde bulunan tüm verilerinin iadesini istiyor.

Biden vardı “makul mahremiyet beklentisi” Karşı dava, Delaware eyalet yasasına atıfta bulunarak, bilgisayarının Mac Shop’a düştükten sonra tam bir yıl boyunca içeriğiyle ilgili olduğunu iddia ediyor. Bir onarım yetkilendirme formu “Sayın Biden tarafından imzalandığı iddia ediliyor” 90 gün sonra herhangi bir kayıp veya hasar iddiasından vazgeçmeyi kabul etti, dosyalama, Mac Isaac’in başlangıçta bilgisayarı kimin bıraktığını bilmediğini söylediğine işaret ediyor.

Mac Isaac, Biden’ın cinsel eylemlerde bulunduğu ve kendisini bu hale getiren uyuşturucu kullandığı görüntülere erişmeyi anlattığı kendi kitabına göre, verileri derinlemesine incelemeden önce 90 gün bile beklemedi. “rahatsız.”

Dava devam ediyor, dizüstü bilgisayar resmi olarak terk edilmiş olarak kabul edilse bile, Mac Isaac teknik olarak yalnızca bilgisayarın kendisine sahip olacak ve üzerinde depolanan verilere sahip olmayacak.

Mac Isaac, Biden’a eski Meclis İstihbarat Komitesi başkanı Adam Schiff (D-California), CNN ve Politico ile birlikte bu ayın başlarında iftiradan dava açtı.

Biden’ın karşı davası, yorumların iftira niteliğinde olduğunu savunuyor – kamuoyuna yaptığı açıklamalar, internet sitesinde bulunan suçlayıcı verileri öne sürüyor. “cehennemden gelen dizüstü bilgisayar” Rus ajanları tarafından saldırıya uğramış veya fiziksel olarak çalınmış olabilir – bilgisayar tamirhanesinin veya sahibinin adını vermedi ve bu nedenle iftira olarak nitelendirilmedi.

Başkanlık filizi ayrıca Başkan Donald Trump’ın eski danışmanı Rudy Giuliani’ye, eski Trump kampanya direktörü Steve Bannon’a ve birkaç kişiye karşı saldırıya geçti ve Adalet Bakanlığı Ulusal Güvenlik Birimi’ni adı geçen taraflarda federal yasa ihlallerini araştırmak üzere görevlendirdi. kopyalanması ve paylaşılması “Biden’ın kişisel bilgisayar verileri.”

Bu arada, çok sayıda Biden ailesi üyesi ve ortağı, tanımlanmamış hizmetler karşılığında Çinli şirketlerden ödeme almaktan Meclis Gözetim Komitesi tarafından soruşturma altında.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu