Kadıköy Belediyesi'nin farkındalık yaratan projesine önemli ödül

1 month ago 116
ARTICLE AD

Kadıköy Belediyesi'nin 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü'nde gerçekleştirdiği farkındalık projesi ARVAK'ın Sosyal Sorumluluk ve Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

29 Mart 2022 12:57 / İstanbul

Bu yıl 10'uncu su düzenlenen Açık Hava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) A Awards Ödül Töreni'nde Kadıköy Belediyesi, Sosyal Sorumluluk ve Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Kadıköy Belediyesi'nin 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü'nde Mossbyishere ile gerçekleştirdiği proje İstanbul'da ses getirmişti. 

Kadınların katledildiği, şiddet gördüğü, ötekileştirildiği bir düzene alışmayacağız. #KadınaYönelikŞiddetleMücadeleGünü#İstanbulSözleşmesiYaşatır #KadıköyYaşatır@kadikoybelediye x @mossbyishere pic.twitter.com/QBZqTCdHff

— Kadıköy Belediyesi (@kadikoybelediye) November 24, 2021

Kadıköy Belediyesi'nin projesinde ilçe sokaklarına kadına yönelik şiddete karşı ve cinsiyet eşitliğinin sağlanması için mesajlar içeren çok sayıda tabela asılmıştı.

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'na ödülünü Açıkhava Reklamcıları Vakfı ARVAK'ın Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol takdim etti.

25 Kasım #KadınaYönelikŞiddetleMücadeleGünü'nde @mossbyishere ile gerçekleştirdiğimiz farkındalık projemiz, bugün ARVAK Açık Hava Reklamcıları Vakfı tarafından Sosyal Sorumluluk ve Jüri Özel Ödülü kategorilerinde ödüle layık görüldü.#KadıköyYaşatır#İstanbulSözleşmesiYaşatır https://t.co/sPAtlEkPI4 pic.twitter.com/z91CfMxaIS

— Av. Şerdil Dara Odabaşı (@serdildara) March 28, 2022
Read Entire Article