Güncel

Kafkas Düğümü | Rostov-na-Donu’ndaki patlamada ölenlerin sayısına ilişkin veriler değişiyorBU MATERYAL (BİLGİ), FOREIGN AGENT MEMO LLC TARAFINDAN ÜRETİLİR VE DAĞITILIR VEYA FOREIGN AGENT MEMO LLC’NİN FAALİYETLERİ İLE İLGİLİDİR.

Acil servis kaynakları, Rusya’nın FSB sınır muhafızlarının Rostov bölgesindeki ek binalarında meydana gelen patlamada bir kişinin öldüğünü ve iki kişinin yaralandığını söyledi. Rostov bölge valisi, yangında bir kişinin yaralandığını, yangın ve patlamanın kısa devreden kaynaklandığını, çevredeki evlerde yaşayanların tahliye edildiğini bildirdi.

yazdığı gibi”beyaz düğüm“, kurtarıcılara göre, bugün Rostov-on-Don’daki FSB sınır muhafız binasında yangın çıktı. patlamadan sonra. Patlama videosu internette göründü. Bir görgü tanığı, patlamanın şiddetinin o kadar şiddetli olduğunu ve komşu binaların camlarının camlarının kırıldığını söyledi.

TASS’ın bugün bölgenin operasyonel hizmetlerinden bir kaynağa dayandırdığı haberine göre, Rostov-on-Don’daki FSB sınır muhafız binasında çıkan yangında bir kişi öldü, iki kişi yaralandı.

Mash Telegram kanalının haberine göre, Rostov-na-Donu’da FSB sınır teşkilatına ait binada çıkan yangında 36 yaşındaki bir kişi durumu ağır bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Kapalı kafa travması, sağ bacakta açık kırık, yüz ve ekstremitelerde 2-3 derece yanık ile yoğun bakımda.

Rostov bölgesi valisi Vasili Golubev Yangında bir kişinin de yaralandığını söyledi. “Saat 12.25’te, Rostov bölgesinde, Rostov’da 20 Siversa St.’de Rusya’nın FSB sınır muhafızlarının yardımcı odalarında yangın çıktığına dair bir sinyal alındı. 800 metrekarelik alan sonucu iki duvar çöktü. Yangını söndürme çalışmalarına 14 adet ekipman ve Rusya Federasyonu Acil Durumlar Bakanlığı’na bağlı 63 personel katıldı. Bir kurban orta şiddette hastaneye kaldırıldı” Telegram kanalında yazdı.

Vali, yangının komşu apartmanlara sıçrama tehlikesinin bulunmadığını, ancak “güvenlik nedeniyle sakinlerin buralardan tahliye edildiğini” sözlerine ekledi.

161.ru yayınına göre, FSB’nin sınır dairesi binasında çıkan yangın nedeniyle Sievers, 26’daki bir konut boşaltıldı. Gümrük okulunun öğrencileri de tahliye edildi

Acil Durumlar Bakanlığı ve Rostov bölgesi için Sledkom’un web siteleri ile Rostov bölgesi yönetiminin web sitesi Moskova saatiyle 15.00’e kadar olayla ilgili bilgi içermiyor. Rostov-on-Don belediye başkanı Alexei Logvinenko, Telegram kanalında olanlar hakkında yorum yapmadı.

“Kafkas Düğümü” uygulamasını indirin – Rusya’da VPN olmadan çalışır! için uygulamamızda Android (bu platformun kullanıcıları, engellemeyi atlamak için tarayıcıyı da kullanabilir. CENO) “Kafkas Düğümü” nün malzemelerini her zaman okuyacaksınız. Uygulama Google Play’den kaldırılırsa, haberlerimizi okumak için önceden yüklenmiş olan uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bir VPN aracılığıyla, sitede ve uygulamada “Kafkas Düğümü” okumaya devam edebilirsiniz. iOSyanı sıra twitterve bir VPN yüklemeden – içinde Telgraf. “Kafkas Düğümü” videosunu web sitemizden izleyebilirsiniz. Youtube ve sosyal medyada bağlantıda kalınTemas halinde” Ve “sınıf arkadaşları“. WhatsApp* kullanıcıları +49 157 72317856’ya, Telegram kullanıcıları aynı numaraya mesaj gönderebilir veya @Caucasian_Knot yazabilir.

* Meta’nın (Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi) faaliyetleri Rusya’da yasaktır.
Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu