Güncel

Korkuluğun yanında havuç yiyen iki tavşan arasındaki 3 farkı sadece yüksek IQ’su olanlar 14 saniyede buluyor


İşte kafanızı karıştıracak yeni bir bulmacayla daha karşınızdayız. Korkuluğun yanında havuç yiyen tavşanı gösteren bu iki fotoğraf arasında 3 fark var. Bulmak için ise 14 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ’su olanlar iki resim arasındaki 3 farkı 14 saniyede buluyor.

Korkuluğun yanında havuç yiyen iki tavşan arasındaki 3 farkı sadece yüksek IQ'su olanlar 14 saniyede buluyor - Resim : 1

Neredeyse tamamen aynı görünen bu iki resim arasındaki 3 farkı bulabildiyseniz bravo. Bu sizin yüksek IQ’lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer iki resim arasındaki farkları 14 saniyede bulamadıysanız üzülmenize hiç gerek yok. Sorunun doğru yanıtı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Öncelikle 3 farktan 2’si hemen gözünüze çarpacaktır. Ancak geriye kalanı bulmak ise gerçekten de kolay değil. 

14 saniyede doğru sonuca ulaşamayanlar için yanıt aşağıda…

Fark bulma oyunu olarak karşımıza çıkan zeka bulmacalarında doğru yanıta ulaşmak için göz önünde olmayan detayları dikkatlice incelemelisiniz. İlk bakışta görülmeyen detayları ayırt etmek için bir dahi olmak gerekiyor.

Korkuluğun kıyafetine, alttan görünene samanlara ve havucun parlaklığına dikkat edenler zorlanmadan 3 farkı bulmayı başardı. 

Korkuluğun yanında havuç yiyen iki tavşan arasındaki 3 farkı sadece yüksek IQ'su olanlar 14 saniyede buluyor - Resim : 5


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu