Dünya

Trump, Biden için yeni takma adı açıkladı – Apsny News


Eski başkan, bir zamanlar Demokrat aday Hillary Clinton’a karşı kullandığı lakabı yeniden tasarladı.

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Perşembe günü New Hampshire’daki bir kampanya etkinliğinde Demokrat baş rakibi için yeni bir takma ad açıkladı ve görevdeki “çarpık JoeABD Başkanı Joe Biden’ın yeniden seçilme kampanyasını resmen açıklamasından günler sonra.

2016 Demokrat düşmanı Hillary Clinton’ı ondan kurtardığını açıklayarak “çarpık Hillarylakap, Trump ilan etti, “Joe Biden’ın adını kullanabilmek için ‘Crooked’ ismini emekli edeceğim, çünkü o bundan böyle Crooked Joe Biden olarak bilinecek.

Amerikan siyaset tarihinde Joe Biden kadar çarpık veya sahtekâr hiç kimse olmamıştır.”Cumhurbaşkanlığı umutlu cumhurbaşkanı sözlerini tamamladı.

2024 lideri, Clinton’ın “dışarıda kutlama yapan bir yer var“yedi yıl önce onu etiketlediği lakaptan kurtulmuş, izleyiciye eski düşmanının adını değiştireceği konusunda dalga geçmişti”Güzel Hillary veya Güzel Hillary.

Trump, izleyicilere Biden rövanşının seçmenlere ” arasında seçim yapma şansı verdiğini söyledi.güç ve zayıflık, başarı veya başarısızlık, güvenlik veya anarşi, barış veya çatışma ve refah veya felaket.

Bir felaket yaşıyoruz”diye yakındı, rakibini“demokrasiye tehdit” DSÖ “bir ipucu yok” ve yemin ederek “yarım kalan işimizi halletmek.

Trump, 2020 seçimlerini kazandığını iddia etmekten asla vazgeçmedi ve resmi toplamları “hileli

Trump, 2016 ve 2020 genel seçimlerinde New Hampshire’ı kaybederken, 2016’da eyaletin Cumhuriyetçi başkanlık ön seçimlerini kazandı ve eski Florida Valisi Jeb Bush ve Texas Senatörü Ted Cruz gibi düzenin favorilerini şok ederek kongre aracılığıyla bu liderliği elinde tuttu.

En güçlü rakibi Florida Valisi Ron DeSantis’e 32 puan farkla liderlik ederek, Cumhuriyetçi alanda açık ara önde giden isim olmaya devam ederken, DeSantis – veya “DeSanctus” Trump’ın ona lakap taktığı gibi – adaylığını henüz resmi olarak açıklamadı. Trump, eski New Jersey Valisi Chris Christie ve New Hampshire Valisi John Sununu da dahil olmak üzere daha küçük rakipleriyle tartışma fikrini reddetti ve bunun kendisine uygun olmadığını öne sürdü.

Suçlanan ilk eski başkan olan Trump, yedi yıl önce bir porno yıldızına sus payı ödediği iddiasıyla New York’ta 34 ağır suçla karşı karşıya. Aday ve destekçileri, suçlamaları siyasi amaçlı zulüm olarak kınadılar ve kampanyası, iddianameden sonraki 48 saat içinde ilk kez milyonlarca bağış aldı.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu