Güncel

Trump iddianameye yanıt verdi – Apsny News


Eski ABD Başkanı, hakkındaki iddianameyi “siyasi zulüm ve seçimlere müdahale” olarak nitelendirdi.

Eski ABD Başkanı Donald Trump, siyasi muhaliflerini Amerikan adalet sistemini ABD’deki adalet sistemini silah haline getirmekle suçladı. “Şimdiye kadar önde gelen Cumhuriyetçi aday” bir sonraki seçimlerde, Manhattan büyük jürisinin onu suçlama kararının ardından.

“Bu Cadı Avının Joe Biden’a büyük ölçüde geri tepeceğine inanıyorum. Amerikan halkı, Radikal Sol Demokratların burada ne yaptığını tam olarak anlıyor” dedi. Trump, Perşembe günü Truth Social’da yaptığı bir gönderide, destekçilerini birlik ve güçlü kalmaya çağırdı. “Bu Sahtekar Demokratların her birini görevden alın.”

büyük jüri oy kullandı Perşembe günü Trump’ı, o zamanki avukatı Michael Cohen aracılığıyla porno oyuncusu Stormy Daniels’a yapılan 130.000 dolarlık sessiz ödemeye odaklanan bir davada suçlamak için. Trump, ilişkiyi ve ödemeyle ilgili herhangi bir bilgisi olduğunu sürekli olarak reddetmiş ve tutuklanması halinde potansiyel olarak feci sonuçlar doğuracağı konusunda uyarmıştı.

Demokratlar, “Trump’ı Yakalama” saplantılarıyla yalan söylediler, hile yaptılar ve hırsızlık yaptılar, ama şimdi düşünülemez olanı yaptılar – tamamen masum bir insanı apaçık bir Seçim Müdahalesi eyleminde suçlamak.

Trump, bir sonraki adımlarının ne olacağını açıklamadı, ancak avukatı Joe Tacopina, söz verdi. “Mahkemede bu siyasi kovuşturmayla şiddetle mücadele edin.”

Bu arada Manhattan bölge savcılığının sözcüsü AP’ye savcıların Trump’ın hukuk ekibine ulaştığını söyledi. “teslimiyet ayarlamak” önümüzdeki hafta bekleniyor.

Bu hikayeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz:


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu