Kültür&Sanat

Ünlü oyuncudan yıllar sonra gelen Friends itirafıSon yıllarda yıldızı daha da parlayan, hatta bazı yayınlar tarafından en seksi erkek seçilen ünlü oyuncu Paul Rudd, katıldığı bir programa seneler önce rol aldığı ve tüm dünyada fenomen hale gelen Friends ile ilgili konuştu.

Ünlü oyuncu böyle bir yapımda ve hatta final bölümünde bile yer aldığı için kendini ayrıcalıklı hissettiğini söyledi. Ancak Rudd, dizi son bulurken kendini biraz garip hissettiğini de açıkladı:

“Bunun bir parçası olmanın biraz gerçeküstü olduğunu söylemeliyim. Bu kadar çok katılacağımı asla bilmiyordum. Ama aynı zamanda garip hissettirdi. Demek istediğim, o son bölümdeydim ve ‘Burada olmamalıyım’ diye düşündüm.”

Arkasına yaslanıp bu âna rahat bir şekilde şahit olduğunu söyleyen Rudd şöyle devam etti: “Hepsi ağlıyordu, hepsi duygusaldı ve ben de ‘Vay canına’ dedim. Kendimi çok ayrıcalıklı hissettim.”

Marvel yıldızı, popüler sitcom’a 2002 yılında Phoebe Buffay’in (Lisa Kudrow) sevgilisi ve gelecekteki kocası Mike Hannigan olarak katılmıştı.

Kaynak: Haber Global


Apsny News

Paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın