Kültür&Sanat

Geleceğe Dönüş ekibi yeniden bir arada


Geleceğe Dönüş ekibi yeniden bir arada

En iyi yönetmen Oscar’ı dahil sinema dünyasının birbirinden prestijli ödüllerini kucaklamayı başaran Robert Zemeckis’in imzasını taşıyan Geleceğe Dönüş filmi gişede de rekorlar kırmış ve tüm dünyada adeta bir fenomen haline gelmişti.

Şimdi serinin oyuncuları yeniden bir araya gelerek poz verdi. Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson ve Tom Wilson, geçtiğimiz hafta sonu Portland, Oregon’daki bir fuarda yeniden bir araya geldi.

Geleceğe Dönüş ekibi yeniden bir arada - Resim : 1

Oyuncular bu özel buluşmadan fotoğrafları Instagram hesaplarında da paylaştılar. Lea Thompson, yaptığı paylaşımın altına “Vay be bugün #bttf ailemle en güzel zamanımı geçirdim” diye yazdı.

1985 yapımı film, Marty McFly’ın (Fox) arkadaşı Doc Brown’ın (Lloyd) yaptığı bir araçla zamanda yolculuk yapar. McFly, bir yanlışlık sonucu kendini annesi ve babasının tanıştığı dönemde bulur ve Wilson’ın canlandırdığı kabadayı Biff Tannen gibi bir bela ile karşı karşıya kalır.

Üç filmden oluşan “Geleceğe Dönüş” serisi Haziran 2023’te bir Broadway şovuna ilham verdi.

Geleceğe Dönüş ekibi yeniden bir arada - Resim : 2

61 yaşındaki Lloyd ve Fox, filmin gösterime girmesinden yaklaşık 40 yıl sonra 2022’de New York ComicCon’da yeniden bir araya gelmişti.

Hayranlar, unutulmaz serinin dördüncü bir filmi olması için beklentiler içinde olsa da Michael J. Fox’a 1991’de Parkinson hastalığı teşhis edildiği için böyle bir plan yapılsa bile projede yer alması mümkün değil.

Kaynak: Haber Global


Apsny News

Paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın