Teknoloji

Gülcemal 12. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal on ikinci bölüm tek parça izle


Gülcemal 12. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal on ikinci bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal‘in 12. bölümü 6 Temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gülcemal’in on ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Gülcemal 12. bölüm izle dizi izle linki…

GÜLCEMAL 11. BÖLÜM KONUSU

Evliliğin ardından Gülcemal’in içinden saklamaya çalıştığı o canavar çıkmıştır. Deva yeni tanıdığı bu canavarın yanından kurtulmak ister. Ancak bu evlilikten kurtulmak artık o kadar kolay değildir. Deva ve Gülcemal’in evlilik haberi herkeste bir şok dalgası yaratırken Gülendam ve Mert için cehennemin kapılarını açacaktır.

Gülcemal hoyratlığı ile evi yaşanmaz hale getirir. Mert bir kaçma planı yapar. Bu evlilikten hiç memnun olmayan Zafer ise Deva’yı Gülcemal’den almaya yemin etmiştir adeta. Deva’yı hiç görmediği öz babasıyla tanıştırmaya karar verir.

GÜLCEMAL OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Gülcemal) ve Melis Sezen’i (Deva) bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Fox tv Gülcemal 12. bölüm izle

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM İZLE

Gülcemal dizisinin FOX TV’de 6 Temmuz günü yayınlanan 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu