Kültür&Sanat

Kopuk 3. Bölüm İzle Full Fox tv Kopuk üçüncü bölüm tek parça izle


FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kopuk dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Fox tv dizisi olan ‘Kopuk’ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Fox tv Kopuk 3. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri

KOPUK DİZİSİ 2. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Yaptıkları ayrılık konuşmasından sonra onu bir türlü aklından çıkaramayan Ferhan, Müjde’yle bir araya gelir. Ferhan, yaşanan cinayetin ardından İpek’in kendini çok kötü hissettiğini görür. Aslında amcasının karanlık dünyasından bihaber olduğunu fark eder. İpek’in karşısına çıkarak ofise girmesindeki asıl niyeti, kim olduğunu ve burada ne yaptığını açıklayacağını söyler.

Fox tv Kopuk 3. bölüm izle

KOPUK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Hiçbir iyiliğin cezasız kalmadığı bir dünyada oyunu tersine çevirmenin hala mümkün olduğunu anlatan dizinin kadrosunda Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

KOPUK YENİ BÖLÜM İZLE

Kopuk dizisinin Fox tv’de 3 Şubat 2024 Cumartesi günü yayınlanan 3. bölümünü ( Üçüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu