Teknoloji

”Ne intiharı kardeşim? Psikolojim yerinde, papatya çayı bile içtim”


Eskişehir’de yaşanan olayda, psikolojik rahatsızlığı olduğu öne sürülen ve Porsuk Çayı kenarında şüpheli hareketlerle görülen kadın polis ekiplerini harekete geçirdi.

”NE İNTİHARI BALIK TUTUYORUM BURADA”

37 yaşındaki Ayşe K., yalınayak bir şekilde Porsuk Çayı kenarında plastik atık toplayıp tehlikeli hareketler yapınca çevredeki vatandaşlar polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekiplerini görünce Ayşe K., “Ne intiharı kardeşim? Balık tutuyorum burada” diyerek çevredekileri güldürdü.

“PSİKOLOJİM BOZUK DEĞİL, PAPATYA ÇAYIMI BİLE İÇTİM”

Yalınayak bir şekilde gece saatlerinden itibaren Porsuk Çayı kenarında plastik atık toplayan Ayşe K., vatandaşların tedirgin olmasına şaşırdığını söyledi. Daha önce iki evliliğinden 5 çocuğu olduğunu belirten kadın, “Porsuk Çayı’na atlamıyordum. Balık tuttum ve su ile alkol şişelerini topladım. Ben 5 dakika o tarafa gittim, o sıra eşyalarımı çalmışlar. Ben intihar edecek birisi değilim. 5 çocuğum var ve ben çocuklarım için mücadele veren bir insanım.

Plastikleri geri dönüşüme teslim edecektim, 4 tane de balık tuttum hatta, balıklar aşağıda. Benim psikolojim asla bozuk değil, buraya gelmeden önce papatya çayı içtim, rahatladım ve buraya öyle geldim. Biraz deniz, biraz Porsuk havası alayım diye düşünmüştüm.“ dedi.

Olay yerindeki eşyalarını toplayarak şarkılar söyleyen kadın, polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

İntihar edeceği sanılan kadın, polis ekiplerini şaşırttı: Ne intiharı kardeşim? Psikolojim yerinde, papatya çayı bile içtim - Resim : 1

 

Kaynak: Haber Global


Apsny News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu