Teknoloji

Sadece en zekiler doğru yanıta ulaşıyor! Resimdeki farlı kurabiyeyi 5 saniyede yalnızca dâhiler buluyor


Optik illüzyonlu bir zeka testi ile daha karşınızdayız. Görsel zekanızı ve bilişsel yeteneklerinizi ölçen bu zeka bulmacasında bir sayfa dolusu kurabiye bulunuyor. 

Birbirinin tıpatıp aynısı olan kurabiyelerden biri diğerlerinden farklı. Sizlerden istenen ise farklı kurabiyeyi 5 saniyede bulmanız. Sadece bir dahi bu görseldeki farklı kurabiyeyi 5 saniyede buluyor.

Sadece en zekiler doğru yanıta ulaşıyor! Resimdeki farlı kurabiyeyi 5 saniyede yalnızca dâhiler buluyor - Resim : 1

Resimdeki farklı nesneyi 5 saniyelik süre içerisinde bulmayı başaranları tebrik ederiz. Bu sizin yüksek IQ’lu olduğunuzu gösteriyor. 

Eğer resimdeki farklı kurabiyeyi 5 saniyede bulamadıysanız o halde üzülmenize gerek yok. Sorunun doğru yanıtı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Resme dikkatli şekilde bakarsanız görsellerden birinin diğerlerine göre daha farklı yapıda olduğunu fark edeceksiniz. Bu farkı anlamak için detayları dikkatlice incelemeniz gerekiyor.

5 saniyede sonuca ulaşamayanlar için doğru yanıt aşağıda…

Bir zeka bulmacası olan bu görselde farklı nesneyi bulmak için detayları dikkatlice incelemeniz gerekiyor. Resimdeki farklı nesneyi sadece yüksek IQ’su olanlar buluyor. Eğer sizlerde ilk bakışta bu resimdeki farklı nesneyi bulmayı başardıysanız o halde görsel zekanız ve bilişsel yetenekleriniz gelişmiş demektir. 

Henüz doğru yanıta ulaşamadıysanız işte zeka bulmacasının çözümü şu şekilde:

Sadece en zekiler doğru yanıta ulaşıyor! Resimdeki farlı kurabiyeyi 5 saniyede yalnızca dâhiler buluyor - Resim : 5


Apsny News

Paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın